VOLKAN KIZMAZ İNŞAAT

KURUMSAL

1980 yılında Tamyapı olarak ilk temellerini attığımız, 1985 yılından itibaren ise TAŞYAPI markasıyla Türkiye’de ve dünyada birbirinden başarılı projelere imza atan markanın, elbette bir hikayesi olacaktır.

İlk olarak 1979 yılında temelleri atılan ve 1985 yılında kurumsal olarak faaliyetlerine başlayan TAŞYAPI İnşaat, başta lüks konut üretimi olmak üzere altyapı, üstyapı taahhüt projelerinde Türkiye’nin en önemli inşaat markalarından birisi olmuştur.

Üstyapı ve altyapı projelerinde yıllık 1 milyar dolar ciroya ulaşırken; özellikle rezidans, konut, bina, işyerleri, kültür merkezleri, spor merkezleri, sağlık merkezleri, turizm kompleksleri, otoyollar, kavşaklar, tüneller, boru hatları, kanalizasyon, sulama sistemleri ve enerji yatırımları ile ön plana çıkmaktadır. Şirketimiz; yurt içinde 9.000 lüks konut ve 1.000.000 m2 üstyapı projesini içeren bir portföye, yurtdışında ise Kazakistan, Rusya, Tükmenistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Irak ve Libya’da 950 milyon dolarlık iş hacmine ulaşmıştır.

TAŞYAPI, başarılarla dolu 38 yıllık tarihinde elde ettiği ticari başarılarını, birbirinden önemli sosyal sorumluluk projeleriyle taçlandırmıştır. Bu bağlamda, ülkemizin çeşitli şehirlerinde yapılan okul binaları, çocuk yetiştirme yurtları, şehit aileleri için yapılmış olan sosyal konutlar, TAŞYAPI’nın gurur kaynağıdır.

TAŞYAPI, Elemental Welness markasıyla kültürel ve sportif faaliyetlere de destek vermektedir. Yatırım yaptığı her alanda kaliteli yaşamı ve güvenli yaşam alanlarını garanti eden TAŞYAPI, insan hayatının değerini bilerek yeni projeler tasarlamakta ve gerçekleştirmektedir.